Author: m***2
Date:
Review: so good thing usefull i like it thanks shein
Màu sắc: trắng
Price: 3.432.500₫
Original Price: 3.814.800₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone X |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251115359588409909 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 796881 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***2
Date:
Review: so good thing usefull i like it thanks shein
Màu sắc: trắng
Author: 9***3
Date:
Review: good phone ❤️❤️❤️
Màu sắc: màu đen
Author: y***0
Date:
Review: كلللش حلووووو حبيت
Màu sắc: Màu sắc ngẫu nhiên, chất lượng tốt nhất trước
Author: m***0
Date:
Review: روعه شكرا شي ان اتمنى يوصل بسرعه بليزززز
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm